Kto ohrozuje tradičnú hodinu

Hoci vám médiá budú tvrdiť, že hodín poznáme až 12 či dokonca 24 rôznych, v skutočnosti je len jedna tradičná hodina: dvanásta. Tento pevný kameň našej kultúry sa viaceré tajné a sprisahanecké spolky snažia rozvrátiť postupným zavádzaním nových a nových hodín.

Touto salámovou technikou sa im už podarilo postupne zaviesť hodiny ako sú 1, 2 či 6. Dá sa len očakávať, že tieto snahy budú pokračovať a keď sa dnes nevzoprieme tomuto lobistickému nátlaku, onedlho sa ozvú zástancovia 13-tej a 14-tej hodiny a budú chcieť rovnaké práva na ciferníku.

Z tohto chaosu profitujú a ho aj presadzujú nasledujúce spoločnosti:

Slobodomurári

Tajný spolok, ktorý buduje nadvládu nad svetom. Medzi ich tajnými symbolmi je aj kružidlo. Analýzy však ukázali šokujúce zistenie. Kružidlo sú v skutočnosti dobre zamaskované hodinové ručičky:

slobodomurari

Vľavo: Utajený slobodomurársky symbol (zdroj: verejne dostupný internet)
Vpravo: Kružidlo sú v skutočnosti hodinové ručičky.

Tieto ručičky ukazujú na zvrátené hodiny 7 a 5. Siedme a piate písmeno abecedy sú G a E. V tomto význame to odhaľuje skutočné zámery slobodomurárov: Gay Earth (v preklade "Zem homosexuálov").
Poznámka: Existuje aj alternatívny výklad písmen G a E ("Gorgonzola, Eidam"). Pán biskup (ktorý nas nijak neriadi, lebo my nie sme cirkevná organizácia) však povedali, že je to Gay Earth a koniec diskusie.

Farmaceutické firmy

Predstava tradičnej hodiny je nočnou morou farmaceutických firiem hneď z niekoľkých dôvodov. Ako sme už preukázali, netradičné hodiny sa zásadne podieľajú na chorobnosti. Zníženie chorobnosti po zavedení tradičnej hodiny by spôsobilo prudký pokles ziskov farmaceutickým firmám.

Druhým dôvodom je konzumácia liekov počas dňa. V dnešnej zvrátenej a zmanipulovanej spoločnosti s existenciou rôznych hodín vám lekárnik pri výdaji lieku povie: "Liek užívajte o siedmej ráno, tretej poobede a jedenástej večer". Vďaka rôznym hodinám musíme konzumovať neraz až 3x viac liekov ako keby sme dostali od lekárnika pokyny "Liek užívajte o dvanástej".

Masmédiá

Verní posluhovači zlých mocností. Masírujú verejnú mienku svojím skazeným programom, v ktorom raz ide niečo o 13tej, raz o 20tej hodine, niekedy dokonca aj o 7:30. V ľuďoch to zakoreňuje predstavu o existencii iných hodín než je tá pravá tradičná.

televizie

Ukážka zákerných podprahových techník, akými televízie podsúvajú občanom falošné predstavy o rôznych hodinách.

Mimochodom viete, kedy idú v televízii hlavné správy? O dvanástej hodine? To si vyhoďte z hlavy!!! O siedmej hodine. Potrebujete ešte ďalší dôkaz, že médiá hrajú s nimi?

Američania

Tak, ako diktuje svetu svoju ideológiu, diktuje USA svetu aj hodiny. Hodiny po celom svete sa musia riadiť centrálnymi atómovými hodinami. Atómové hodiny vymysleli a skonštruovali v USA. Atómové hodiny už zo svojho názvu nemôžu byť nástrojom mieru. Spomeňme si na Hiroshimu! Atómové hodiny obsahujú atómy a ohrozujú tak naše životy a zdravie. Tradičné hodiny žiadne atómy neobsahujú, a preto sú úplne bezpečné.

Svoje atómové hodiny rozmiestnili američania po celom svete a tak sa už nikde nemožeme cítiť bezpečne.

Prečítajte si tiež: