Prečo chrániť hodinu

Hodina je posvätnou súčasťou života. Nie však každá. Vy si možno myslíte, že hodina ako hodina. Ale spomeňte si, o ktorej hodine bol stvorený svet? V prvý deň na úplnom začiatku: o polnoci. A viete, kto sa ešte narodil o polnoci? Ježiško! Veď prečo je asi polnočná omša o dvanástej večer a nie o tretej poobede? A viete, kto sa nenarodil o polnoci? Judáš a Hitler!

  • Dvanásta hodina má na ľudí blahodárny vplyv. Na nový rok napríklad s jej úderom ľudia prestávajú fajčiť, začínajú zdravo jesť a športovať. (Zdroj: anketa)
  • Dvanásta hodina stála pri zrode samostatného Slovenska o polnoci 31.12.1992.
  • Dvanásta hodina svieti na digitálnom budíku, keď ho prvýkrát zapojíte.
    Čiže 12ta hodina je tradičná hodina od výroby.(Zdroj: Návod na použitie)
  • Viete v ktorej hodine je odvrátených najviac katastrof? V hodine dvanástej.

Preto usilujeme o ochranu tradičnej hodiny a upozorňujeme na nebezpečenstvo, ktoré so sebou prinášajú rôzne alternatívne formy hodiny ako napríklad sedem ráno, pol piatej poobede alebo v súčasnosti pretláčaných štrnásť dvadsaťosem.

Úskalia zvrátených netradičných hodín

Zo všetkých strán počúvame o tom, že žijeme v uponáhľanej dobe. Pýtate sa prečo to tak je? Tušíte správne. Odpoveďou sú nové formy hodiny, ktoré nám podsúvajú nadnárodné korporácie, židia, slobodomurári, ilumináti, farmaceutické spoločnosti a predovšetkým strojcovia celého tohto sprisahania: hodinári.

Vstaneme ráno z postele, na budíku je 6:30, v práci máme byť o 8:00, deti v škôlke o 7:30. Ponáhľame sa, kričíme na deti, sme hektickí. A prečo? Pre všetky tie možné rôzne hodiny. Raz je 6, raz je 7, inokedy je 10. Kto sa má v tom vyznať? Samozrejme, že sme potom z toho na nervy. A to oni chcú. Rozvrátiť našu jedinú správnu hodinu a vniesť do spoločnosti chaos. Lebo z toho majú oni svoje špinavé zisky.

Prečítajte si, kto všetko chce rozvrátiť tradičnú hodinu.

Medzi ľudí, ktorí vyznávali iné hodiny ako tradičnú dvanástu patria tyrani, diktátori a iní mocní ľudia, ktorí ovládajú tento svet. Náhoda? To tažko...

historia

Vľavo: Pol Pot nosil hodinky už v mladosti. Niekoľko rokov na to vyvraždil 3 milióny Kambodžanov.
Stred: Adolf Hitler a jeho spoločníci sa oddávajú tajnému skupinovému rituálu vzývania okultných ciferníkov
Vpravo: George Bushovi ml. odovzdáva moc Barackovi Obamovi. Obaja nosia na ruke prístroje s číslicami 1 až 11.

Prečo je tradičná hodina lepšia?

Predstavte si svet, kde je len jedna tradičná hodina: dvanásť. Predstavte si, koľké sváry a neduhy by vymizli, keby na ciferníku hodín bolo pri každej hodine číslo 12.

Stres

Ráno vás zobudí budík o 12tej. V práci máte byť o 12tej, deti v škôlke o 12tej. Žiaden zhon. Nech dorazíte kamkoľvek kedykoľvek, vždy bude tradičných 12 hodín. Možno pár minút navyše (samozrejme tradičných.)

Hádky v rodine

Otec chce o 12tej pozerať futbal ale v tom istom čase o 12tej ide mamina populárna telenovela? Žiaden problém. Otec si pozrie futbal o 12tej a mama si pozrie telenovelu o 12tej, keď skončí futbal.

Alebo tradičný muž príde neskoro domov, lebo sa zdržal v tradičnej krčme. Manželka tradične zadrapí, že mal prísť domov o tradičnej dvanástej. Muž ukáže na hodiny, ktoré ukazujú tradičných dvanásť a hádka je zažehnaná.

historia

Prieskumy ukázali, že zatiaľ sa nerozpadla ani jedna rodina, v ktorej by sa žilo podľa tradičnej hodiny.

 

Nízke platy

Po zavedení tradičnej hodiny budú zamestnanci pracovať od 12tej hodiny do 12tej hodiny. Čo je spolu 12 hodín, čiže dostanú vyšši plat ako za súčasných 8 hodín. Zároveň ale odídu z práce o 12tej, čo je viacmenej okamžite po tom, ako do nej o 12tej prišli. Tým pádom dostanú zaplatené za 12 hodín práce ale v skutočnosti odpracujú 12 - 12 = 0 hodín. Ušetrený čas môžu stráviť tradičným spôsobom s rodinou.

Choroby

Je vedecky preukázané, že najviac ľudí navštevuje lekára medzi siedmou a jedenástou hodinou. Z toho logicky vyplýva, že tieto hodiny majú najväčší vplyv na chorobnosť spoločnosti.

Všetko to dáva zmysel!

Pod tvrdým vplyvom mediálnej manipulácie je už mnohým ľuďom dnes ťažké predstaviť si život v tradičnej hodine. Nami prezentované benefity im pripadajú nezmyselné. Ak aj vy máte pocit, že to, čo tvrdíme, nedáva žiaden zmysel, vedzte, že je to len tým, že ste zmanipulovaní médiami. Nemôžete za to, ale my vám otvoríme oči.

Čítajte nás ďalej, šírte naše slovo aj k svojim priateľom. Nebuďte poslušní ovčania, ktorí uverili najväčšej lži v dejinách!

Ochraňujte aj vy tradičnú hodinu!

Prečítajte si tiež: