Kto je Aliancia za hodinu

Sme občianske spoločenstvo strážcov morálneho poriadku. Uvedomujeme si ohrozenia, ktorými oni chcú rozložiť našu spoločnosť a už nemôžeme viac mlčať. (Klikni sem, že kto sú "oni")

Aj keď sme obviňovaní z toho, že sme predĺženou rukou cirkvi, tak pán biskup nám prikázali povedať, že to nie je pravda. A keďže pánu biskupovi nemôžeme povedať nie, tak týmto vyhlasujeme, že nie sme predĺženou rukou cirkvi.

Sme proti násiliu a diskriminácii

Hoci si o ľuďoch, ktorí majú iné hodiny, myslíme len to najhoršie, otvorene ich milujeme ako každého iného blížneho. Síce sú nám odporní ako o pol tretej, ale máme ich radi ako o dvanástej. Ale hnusia sa nám. Ale navonok ich milujeme. Aj keď sú hnusní. Ale stále sú to ľudia. Hnusní ľudia. Ale milujeme ich. No fuj.

Vieme, že títo inak časovo orientovaní ľudia, sú v skutočnosti len pomýlení propagandou a oni ich zmanipulovali (Klikni sem, že kto sú "oni"). Nechceme tieto obete manipulácie diskriminovať či utláčať. Pokojne si môžu svoje hodiny s trojkami, päťkami a niektorí aj s fuj fuj osmičkou používať doma za zavretými dverami. Ale nech nečakajú, že ich budeme považovať za ľudí alebo že uznáme, že ich pol deviatej ráno je rovnako dobrá hodina ako naša tradičná dvanásta.

Kto sú naši členovia a podporovatelia

 • Spolok svätého Dvojtecha

  "Spolu s Jednotkou bratskou tvoríme dokonalú 12ku"
 • Slovenské pivovary, a.s.

  "Podporujeme Alianciu za hodinu pre ich snahu o propagovanie dvanástky"
 • Gastroenterologický spolok Zemežlč

  "Dvanástnik je dôležitý orgán, ktorým sa do tráviaceho traktu vylučuje žlč. Nemohli sme si pre žlčovité vyjadrenia vybrať lepšiu platformu ako je Aliancia za hodinu"
 • Slovenská železničná

  "Nahradenie všetkých hodín 12tou vyrieši meškania vlakov. Ak vlak príde o 12tej hodine namiesto 12tej hodiny, nikto sa nebude môcť sťažovať."
 • Asociácia reštaurácií a jedální

  "V čase okolo dvanásť hodín máme najväčšie tržby. Celodenné zavedenie dvanástej hodiny výrazne pozdvihne naše príjmy"
 • (organizácia sa rozhodla nezverejniť svoje meno)

  "Dvanásť je požehnané číslo. Naši bratia z Aliancie za hodinu by mali pokračovať v jeho presadzovaní aj v iných oblastiach. Napríklad ako zákonnú vekovú hranicu pre pohlavný styk."
 • Mystička Vilma, vedúca katedry Numerológie a veštenia z kávy

  "Číslo dvanásť je silne duchovné. Jeho nositeľom sa v budúcnosti niečo prihodí. Alebo aj nie."
 • Nadšenci Drobnej Bezpilotnej Aviatiky (NADRBAV.org)

  "Rovnako tak ako hodiny podporujeme minúty! Všetky naše udalosti začínaju niekoľko minút vždy po celej hodine."

Prečítajte si tiež: