<< Naspäť na aktuality

Šokujúce svedectvá detí čo nezažili tradičnú hodinu

Zvrátení neoliberáli masírujú v médiách verejnú mienku. Vraj páry, ktoré nežijú podľa tradičnej hodiny, sú pre deti rovnako dobré ako tradičná hodina. Tieto nebezpečné dezinformácie dokladajú kdejakými akože vedeckými štúdiami. My ale dobre vieme, že vedci sú jedna ruka s LGBNT lobby a za špinavé peniaze povedia hocičo. Napríklad, že do Košíc sa teleportovať nedá alebo že keď budete žiť len z vesmírnej energie, tak umriete.

My vám prinášame z prvej ruky (rozumej: čítali sme to na internete) šokujúce svedectvá detí, ktoré vychovávali rodičia mimo tradičnej hodiny. Tieto svedectvá odzneli počas súdneho procesu v USA. A komu už máte veriť, keď nie americkým právnikom a internetu, že?

Unesený proti svojej vôli

Jimmy vyrastal v idylickom prostredí rôznych ústavov. Krátko po pôrode ho jeho milujúci rodičia s láskou zabalili do hebučkej igelitky a uložili ho spinkať do kontajnera na benzínke. "Niečo hrozné sa im muselo stať, lebo už sa po mňa nevrátili", vysvetľuje Jimmy, " ale ujali sa ma v detskom domove a život tam bol fantastický." Nie však na dlho, lebo už o niekoľko rokov ho bezočiví zvrhlíci prišli vytrhnúť z jeho komfortu.

hipster a hitler jedia deti s horcicou

"Vedel som, že niečo nie je v poriadku, keď tí dvaja vošli do miestnosti. Prišli totiž o šiestej. Pozerám sa na nich a hovorím im: A kde je dvanásta?!", opisuje Jimmy deň, keď ho jeho netradiční adoptívni rodičia uniesli z ústavu. Ich perverzná výchova ho navždy poznačila a už nikdy nebol ako jeho kamaráti, ktorí ostali v domove.

Dnes sa Jimmy musí starať o svoju ženu, tri deti, záhradu, psa a dom na predmestí. Môže len závidieť svojim bývalým kamarátom z domova, ktorých vída na lavičkách okolo stanice metra, kde od dvanástej do dvanástej popíjajú vínko a pospávajú.

On musí namiesto toho ráno o siedmej deťom spraviť raňajky a do školy im nabaliť desiatu. Desiatu!!! Nie dvanástu!

Nútili ju čítať detské knižky

Maggie sa tisnú slzy do očí, keď musí vypovedať o zverstvách, ktorým bola vystavená ako dieťa. Jej rodičia sa sobášili o tretej poobede. A aby to ho nebolo dosť, tak zimného času! Tradičná hodina im bola cudzia ako nikomu.

"Každý večer od ôsmej ma týrali rozprávkami. Čítali mi jednu za druhou. Musela som predstierať, že už spím, aby konečne prestali", vzlyká dnes 20 ročná Maggie. "Keď som bola staršia, nútili ma, aby som cez deň čítala rozprávky aj ja. Keď som nechcela, musela som sa hrať v pieskovisku alebo s bábikami".

vlacik prinasa moralny rozklad

Ukážka perverznej literatúry, ktorej bola Maggie v detstve vystavená.
Účel kruhového otvoru v ľavej časti sa doteraz nepodarilo objasniť. Všimnite si tiež násilné zoofilné motívy v pravej časti.

Maggie bola dokonca viackrát svedkom, ako jej "rodičia" pozvali svojich kamarátov na čaj o piatej. Do školy ju vozili na ôsmu a zo školy zase o tretej. Trauma sa na nej podpísala a dnes si nevie nájsť prácu, ktorá rešpektuje tradičnú hodinu. S ponížením priznáva: "Živím sa ako hlásateľka na železnici. Za deň musím vymenovať desiatky netradičných hodín. Niekedy aj deviatu alebo pol štvrtej...".

V tradičnej hodine sa nič také nedeje

Žiadne z detí, ktoré sú vychovávané v duchu tradičnej hodiny, nepoznajú takéto utrpenie. Žijú v atmosfére lásky a porozumenia. Tradične orientovaní rodičia neváhajú pre svoje deti urobiť aj nepredstaviteľné. Niektorí im vybudujú pod domom zábavné bludisko v ktorom sa môžu s oteckom hrať na otecka a mamičku a nemusia 20 rokov chodiť do školy ani pracovať. Ďalší zase vychovávajú svoje deti tak vrúcne, až sú z toho deti celé rozhorúčené a treba ich uložiť na pár rokov do chladničky. Každé dieťa má právo vyrastať v tak hravom a láskyplnom prostredí.

Výchova v duchu tradičnej hodiny je zárukou šťastia a lásky. Hocičo iné a dieťa je vystavené k životu v utrpení ako Maggie a Jimmy.

Zachráňme hodinu, kým je čas!

Vybrali.SME.sk

Prečítajte si tiež: