<< Naspäť na aktuality

Devianti ohrozujúci tradičnú hodinu

Chronosexuali medzi nami

Viacerí z mojich pacientov pôsobili pôvodne ako učitelia telesnosti (nazývanej tiež aj "telesná výchova"). Po úspešnej liečbe už nepatria medzi deviantov. (Ich tváre su anonymizované z úcty k pozostalým)

Sú všade. So svojími zvrátenými chúťkami ohrozujú to najcennejšie: našu tradičnú hodinu a naše deti. Dostali sa už aj na školy, kde propagujú svoje deviácie pod zámienkou zdravia žiakov. Ako psychiater sa s nimi stretávam vo svojej praxi a považujem za potrebné varovať verejnosť pred touto chorou pliagou.

Chronosexuáli

Všetkým nám je známe, že Boh nás stvoril o polnoci a že dvanásta hodina je jedinou prirodzenou formou hodiny. Tento stav je nemenný, tradičný a historicky osvedčený. Napriek tomu sú tu určití chorí jedinci, ktorých omrzela jedna nemenná hodina a vzrušujú ich rôzne iné hodiny. A najviac ich vzrušuje sledovať, ako sa hodiny menia. Nezastavia sa pred ničím a na svoje ukájanie zneužívajú okrem hodín aj minúty a sekundy. Voláme ich chronosexuáli.

Chronosexuála vzrušuje predstava, ako sa čas mení a nezostáva tradičný. Nemusíme vysvetľovať, aké nebezpečenstvo to predstavuje pre tradičnú hodinu. Chronosexualita je o to nebezpečnejšia, že začína takmer nevinne. Jedinec si občas skontroluje, koľko je hodín. Potom si začne kontrolovať, kedy prišiel do práce alebo koľko minút už mešká autobus. Ak sa začínajúca chronosexualita nepodchytí v zárodku, tak jedinec sa ani nenazdá a zrazu s nezdravým chtíčom sleduje zmenu každej jednej stotiny sekundy a extatické stavy prichádzajú napríklad pri sledovaní finálových jázd v alpskom lyžovaní.

Neraz ich vidíte postávať pri bežeckých tratiach vo vyzývavom odeve, ako so zrakom upretým na stopky pozorujú neustále sa pohybujúcu ručičku:

Chronosexual Anton

Chronosexuál v provokatívne červených teplákoch a vyrysovanom tričku, ktoré nenecháva priestor predstavivosti. Neštíti sa exhibicionisticky predvádzať svoju úchylku vo verejnom parku. (Pozn.: farba teplákov sa môže meniť. Z terénu máme hlásené pozorovania aj modrých a čiernych teplákov.

Bimsexuáli

Niektorým chronosexuálom nestačí vizuálna slasť z ubiehajúcich hodín a siahajú aj po sluchových pôžitkoch. Niektorí si svoju úchylky vypracovali až tak, že im pre ukojenie stačí len samotný zvuk zvona. Rytmické bim-bam v nich evokuje rytmus súlože a pri predstave, že zvony odbíjajú koniec tradičnej hodiny, dosahujú svoje zvrátené uspokojenie.

Bimsexuáli sa hojne vyskytujú v historických centrách miest. Hlavne okolo kostolných veží. Niektorí sa prefíkane maskujú fotoaparátmi a šikmými očami, aby sme ich nerozoznali.

Na Silvestra sa bimsexuáli masovo zhromažďujú a hlasito odpočítavajú od 10 do 1, čo je akýsi pohanský rituál, ktorého význam je zatiaľ neznámy. Spomedzi desiatich nimi vymenovaných čisiel nie je ani jedno 12ka, zato je tam 6ka. Z toho usudzujeme, že ide o akési vzývanie satana. Správny kresťan sa mu môže nepozorovane vyhnúť tým, že sa zrichtuje už po večeri.

Bimsexuáli v Prahe

Skupina bimsexuálov na Staromestskom námestí v Prahe čaká na odbíjanie orloja. Viacerí svojimi zdvihnutými rukami vzývajú príchod zvonu, ktorý má odzvoniť tradičnej hodine.

Bodofili

Z chronosexuálov, ktorí sú úchylní už sami o sebe, sa ďalším uchyľovaním vyvinuli bodofili. Zatiaľčo chronosexuál sa odbavuje na desatinkách sekúnd pri športe, bodofil si úplne pomýlil objekt svojej úchylky a hoci zostáva tématicky pri športe, namiesto časových hodnôt ho vzrušujú body. Samozrejme čím rozdielnejšie od 12ky, tým lepšie. Bodofili dosahujú uspokojenie nie len chronosexuálneho charakteru pri sledovaní časomiery ku koncu športového podujatia, ale aj počas neho vždy keď nastane udelenie bodov.

Vyhľadávanou kombináciou pre týchto úchylákov sú športy, ktoré v sebe spájajú chronosexuálny aj bodofilný aspekt. Napríklad biatlon alebo hokej. Počítanie bodov kombinované so sledovaním času je hotové vytŕženie, pri ktorom sa tvár chronosexuála a bodofila skrúca v extatickej agónii.

Bodofili

Bodofili zneužívajú šport na presadzovanie svojej zvrátenej kultúry bodov. Všimnite si absenciu tradičnej dvanástky. Tiež stojí za pozornosť, že skrývajú svoju tvár za svoje úchylné číslice, aby nebolo vidno v akej extáze práve sú.

Ochráňme deti

Devianti spomedzi radov chronosexuálov a bodofilov sa dostávajú do našich škôl pod zámienkou telesnej výchovy. K čomu inému už ale len môže slúžiť telesná výchova než k výchove k telesnosti. Zažili sme to so sexuálnou výchovou, prostredníctvom ktorej sa majú deti v škôlke učiť análne súložiť (zdroj: poHlavneSpravy.sk). Uniká nám ale ešte zvrátená telesná výchova, kde chronosexuáli v teplákoch so stopkami v rukách lačne pozerajú na naše deti, ako zbierajú body a prekonávajú časové limity. Ach... tie sladké zvodné milisekundy. Och, to pokušenie. Deviatka... Trojka... V polčase sedem dva. ... Pardón, nechal som sa uniesť.

Musíme byť opatrní a ostražití. Chronosexuáli striehnu na každom kroku. Budú sa vám snažiť nahovoriť, že pre dieťa vo vývoji je šport dôležitý. Výskumy však ukazujú, že deti, ktoré namiesto športovania pekne kľačia v kostole v lavici, netrpia chronosexualitou ani bimsexualitou. Niektoré spomínali isté problémy s bodofíliou, ale to bol asi len preklep v dotazníkoch.

Nepodliehajme ani my zvodom chronosexuality, bimsexuality a bodofílie. Šport si predsa môžeme užiť aj bez nutnosti rátať čas či body. V hokejovom zápase môžeme určiť víťaza podľa hromadnej bitky na záver. V biatlone môžeme povoliť strieľanie do súperov. A nemusíme sa vystavovať deviantným zvodom trestných sekúnd a výsledkov po prvej tretine. Možno pri tom zomrie pár ľudí, ale to je už nevyhnutná daň za vykynoženie chronosexuality.

P.S. Čitatelia ma upozornili, že vraj nie je správne dávať na jednu úroveň chronosexualitu a bodofíliu. Ako odborník môžem povedať, že to je možné ba priam nutné. Ak začneme robiť dnes rozdiely medzi chronosexuálmi a bodofilmi, zajtra vyrukujú s požiadavkami na svoje práva farboslepí, po nich ľaváci a kto vie aka ďalšia chromá chamraď.

MUDr. Alfonz Kús

Doc. MUDr. Alojz Osterreicher, CSc.

Študoval v Ingolstadte u Prof. Franka Einsteina, neskôr praxoval v poľskom výskumnom centre pod vedením Dr. Martina Engeleho. Patrí medzi popredných svetových psychiatrov a hormonológov. Ako prvý vyliečil pacienta trpiaceho predstavou, že je Ľudovít XIV. Presvedčil ho, že je len Ľudovít VII, čím zmiernil jeho utrpenie na polovicu. Presvedčil tiež pacienta trpiaceho komplexom menejcennosti, že vlastne trpí obytným komplexom Napoleon.

Za jeho najväčší úspech sa považuje úspešné presvedčenie kolegov, že samovražda pacienta sa počíta za úspešné ukončenie liečby. Jeho inovátorským prístupom sa podarilo zvýšiť percento vyliečených chronosexuálov na 100% a dnes môže so spokojnosťou povedať, že z jeho kliniky ešte žiaden nevyliečený chronosexuál neodišiel.

Vybrali.SME.sk

Prečítajte si tiež: