<< Naspäť na aktuality

Denník hovorcu Aliancie za hodinu

Protest proti cenzure
(Text vyjadruje osobný postoj autora, Aliancia za hodinu sa od neho dištancuje.)

Milý denníček,

zase som to posral. Šéf mi dal za úlohu vybaviť reklamu na tradičnú hodinu, aby nás bolo vidno v telke. No a namiesto toho nás vidno po internete. Nie že by som niečo poplietol. To telka nás poslala do prdele a teraz sa na tom odbavuje celý web. Si povieš, že aj to je reklama.... ale je to na prd, lebo na internete neodrbeš ľudí tak ľahko jak tých trotlov čo čumia na bedňu. Akože, nájdeš aj na nete plno jednoduchších, ale to sú naši a tam už reklamu netreba. Takže celé zle.

No ale vysvetlím genézu...

Začalo to keď došiel otec biskup a hovorí:

"Tonko, mám taký nápad. Chodievam na takú webstránku, kde ukazujú, ako náš pán s láskou obdarúva svoje dietky. Jedno rakovinou, iné hydrocefalom a tak podobne. No proste more lásky a božej milosti. A dneska som si všimol, že oni tam vlastne pýtajú peniaze. Si predstav. To ti je nejaka charita či čo. Pozri sa na to, či tam nevieme niečo vyboxovať pre nás."

A prisám bohu, plná stránka kdejakých chorých detí aj dospelých a všetci potrebujú peniaze. Prečo by sme sa nestrčili medzi nich aj my? Síce to bude vyzerať, že sa priživujeme na utrpení iných, ale čo má na to Rozboril patent či čo?

Sme sa už pekne videli, ako naša reklama svieti niekde medzi vrodeným rázštepom chrbtice a sirotami po autonehode. A už sme sa tešili, ako ľudia dajú peniaze nám a nie dákemu trojročnému faganovi na obličku či jakú sprostosť. No a si predstav milý denníček, že nás poslali do riti. Že oni to tam nechcú. Chápeš toto? Že oni na svojom vlastnom webe si chcú sami rozhodovať, čo tam bude a čo nie.

A tam to nekončí!

Lebo teraz to isté v telke. Že oni našu reklamu nedajú.

To kde sme? Toto je demokracia? Toto je sloboda? Aby si nejaký súkromník slobodne rozhodoval, že niečo vo svojej vlastnej súkromnej telke neodvysiela? Veď to je CENZÚRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kde máme vyjadriť svoj názor? Veď nemáme kde. Máme len ten sprostý Postoy. Inak nič. No a ešte Hlavnespravy. To je všetko. No a Lifenews. A inak nás všade cenzurujú. Jaj, a ešte máme svoj vlastný web. A facebook. A blogy. A TV Lux. A Radio Lumen. A Katolícke noviny. A Miriam. A pochody na uliciach.... Ale bohajeho čo je toto za slobodu slova, keď máme len weby, blogy, časopisy, noviny, masové demonštrácie, telku a rádio ale nemôžeme mať reklamu v podrbanej Markíze?! To je demokracia? To je sloboda slova?

Sa pýtam, milý denníček, za toto sme štrngali na uliciach? Za toto Čarnogurského väznili proruskí riťolezi? Veď z toho chudák dostal Stockholmský syndróm a teraz je jedným z nich. O otcovi Špirituálovi ani nehovorím. Toho eštebáci mučili koňakom a chlebíčkami tak dlho až má z toho poruchy pamäti a dnes nevie kam zmizli peniaze z diecéznych účtov. Za to títo hrdinovia trpeli? Aby sme dnes nemali slobodu prejavu?

Hanba a cenzúra! A upieranie slobody slova. Veď to je základné ľudské právo, prísť za hocijakým súkromníkom a povedať, že počúvaj súkromník, tuná si daj moju reklamu, inak obmedzuješ moju slobodu slova.

My si slobodu prejavu ctíme

Hocikto si môže dať hocijakú reklamu na TV Lux. Bárs aj na Gay Pride až bude. Aj do kostola môžu ženy prísť spievať proti Putinovi. Aj v katolíckych novinách uverejníme inzerát "on hľadá jeho". Aj biskup bude mať na chrbte logo. Keď dostaneme zaplatené samozrejme.

Veď dobre vieš, že keď ide o prachy, tak sme morálne flexibilní. Kto neverí, nech sa ide porozprávať s Bezákom. Ten to dosvedčí. Vlastne nie, lebo nemôže. Umlčaním si ctíme jeho slobodu prejavu. Muhehe :)

Proste hajzli a bezcharakterní klamári. Teda oni. My nie. My sme boli na spovedi.

brat hovorca

JUDr. Anton Lahmlein

Pôvodne celkom slušný advokát, ktorého Pán obdaril úrazom hlavy s trvalými následkami. Aby sa napriek tomuto láskyplnému požehnaniu nejak uplatnil, zareagoval na náš inzerát a stal sa šéfom propagandy Aliancie za hodinu.

V súčasnosti sa naplno venuje obhajovaniu tradičnej hodiny a vytrvalému popieraniu, že Aliancia za hodinu je v skutočnosti zárodok pripravovanej politickej strany so 400 tisícovou voličskou základňou zmanipulovanou hrozbami a paranojou.

Keď si popri svojom nabitom programe nájde voľnú chvíľku, venuje sa rozmnožovaniu a samoposielaniu výhražných listov. (To rozmnožovanie sa netýka tých listov. To je samostatná aktivita.)

Vybrali.SME.sk

Prečítajte si tiež: